Ordonner les Mots Unscramble - How much does the *food* cost?Version en ligne Level 1 - Unit 7 par English League 1 How much does the carrot cost? two dollars costs carrot The . . 2 How much does the tomato cost? costs The dollar tomato one . . 3 How much does the water cost? The water eight costs dollars . . 4 How much does the milk cost? six milk dollars The costs . . 5 How much does the juice cost? five dollars The juice costs . . 6 How much does the lettuce cost? lettuce The three dollars costs . . 7 How much does the fish cost? dollars nine The costs fish . . 8 How much does the apple cost? four apple The dollars costs . . 9 How much does the beef cost? beef The ten dollars costs . . 10 How much does the chicken cost? seven The chicken costs dollars . .